I co dalej?

Koniec roku szkolnego zmusił mnie do pewnego rodzaju refleksji, refleksji czysto egzystencjalno – filozoficznej. Podmiotem moich przemyśleń niefortunnie stałam się ja sama, a raczej moja osoba na tle nieuchronnie zbliżającej się klasy maturalnej. Patrząc statystycznie i uwzględniając typowe dla mojej grupy wiekowej psychologiczne czynniki powiecie zapewne:

„TO TYPOWE DLA KAŻDEGO NA KONIEC CZERWCA”.

Nie jestem w stanie wysunąć żadnych kontrargumentów, co więcej absolutnie zgadzam się z ta hipotezą. W czym więc tkwi mój problem? Słowem wstępu:

DEZORIENTACJA

Jest to słowo które pięknie opisuje niepokój, który zaczęłam odczuwać w ostatnim tygodniu szkoły. Spowodowany jest on banalnie oczywistymi czynnikami, z których przodującym jest fakt, że właśnie kończę drugą klasę i sam fakt ten nie byłby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie moje wrażenie, że dwa ostatnie lata minęły niczym mrugnięcie okiem.  Co więcej, ostatnimi czasy zdarzyło mi się zauważyć pewne błędy matrixa…

GDZIE PODZIAŁ SIĘ KWIECIEŃ?

Nie mam pojęcia, tak samo jak tysiące ludzi na Tumblr. Możliwe że wszyscy jesteśmy zbyt zabiegani by zauważyć jak cały miesiąc przelał nam się między palcami ( w moim przypadku będą to całe dwa lata). Prowadzi nas to do kolejnego czynnika odpowiedzialnego za mój przed wakacyjny nastrój

DRUGA RATA ZA STUDNIÓWKĘ

Druga? aby na pewno? i jeszcze studniówka…. a dopiero co zaczęłam liceum . Serdecznie pragnę pozdrowić wszystkie zagubione dusze, które znajdują się w podobnym stanie dezorientacji co ja. Myślę że nie tylko ja pragnę cofnąć się w czasie do lata na trzepaku, otoczonego zapachem gofrów i  smakiem smerfowych lodów.

nona

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s